KONST / Litografier / Färglitografi 13899316
nr 1389 9316
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Komposition. Signerad, numrerad 240/250, daterad -71. Motivet: 52x41 cm, yttermått inklusive ram: 64x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 5 april 2021
kl 19:17:55
31/3 20:28:41
300 kr
5/4 18:40:28